Polecany doradca finansowy - Lubin

Polecany doradca finansowy - Lubin

Hej! Witajcie. Chciałbym wziąć auta w leasing dla swojej firmy i szukam dogodnej oferty finansowej. Z kim się w tym temacie skontaktować? Znacie może jakiś doradców itd. ?

GGregbard

Posty: 11

 
Mnie to zawsze w moim banku dobrze potrafią doradzić w kwestii kredytu. Mam do nich zaufania, jestem ich klientem od 10 lat, także mam powody, żeby im ufać. Pozdr.

sthEn

Posty: 18

 
Ja jestem już pod koniec spłacania kredytu za wesele syna, także za jakiś czas będę wolny ! ;) W sumie szybko minęło, kredyt brałem na 2 lata, zleciało jak z bicza.

Bialy_Wilk

Posty: 16

 
Ciężko mi coś doradzać, ja ostatni swój kredyt spłaciłem jakieś 3 lata temu i od tego czasu nic nie brałem :P jestem na detoksie ;-)

Misio

Posty: 25

 
Niezależni doradcy to wcale nie jest taka prosta sprawa ;P Niektórzy tylko mają wpisane – niezależni, a tak naprawdę polecają produkty „zaprzyjaźnionego” banku ;P na takie osoby trzeba uważać. Ja znam w sumie tylko jedną naprawdę niezależną firmę, to Kredyty To Tu -www.kredytytotu.pl. Oni faktycznie rzetelnie prezentują i porównują kilkadziesiąt ofert i w zależności od potrzeb klienta dobierają tę jedną, najlepszą, wyselekcjonowaną. Także ja bym radził do nich podbić. Hejo!

Batiatus12

Posty: 23

 
Mam na głowie leasing i powiem, że chyba udało mi się dość korzystną ofertę wybrać. Szukałem sam, są w necie różne porównywarki ofert, zestawienia, można się tym posiłkować.

Klakier

Posty: 15

 
Chciałabym podpowiedzieć, ale niestety to dla mnie temat dość obcy. Miałam kilka kredytów zaciągniętych w życiu, ale raczej na małe sumy, na krótki okres, żeby się szybko pozbyć zobowiązań.

Mnicho56

Posty: 14