tanie pożyczki gotówkowe

tanie pożyczki gotówkowe

Muszę pożyczyć przynajmniej tysiaka na wydatki świąteczne – gdzie by się zgłosić? Teraz jest multum różnych ofert pożyczkowych, co chwila mi wręczają jakieś reklamy i ulotki na mieście...

gregcie@

Posty: 13

 
Ja bym chętnie pieniądze zainwestował w pożyczkę społecznościową, ale nie wiem jak to wszystko dopiąć. Bo jest przecież ryzyko, że się trafi na kogoś, kto nie za bardzo będzie zainteresowany spłatą i co wtedy? ;p Nie wiem, może są jakieś narzędzia, żeby w takiej sytuacji skutecznie wyegzekwować pieniądze...?

cfaniok6

Posty: 17

 
Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony www.pozyczkolandia.pl. Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

visca

Posty: 11

 
Mam znajomego, który inwestuje w pożyczki społecznościowe. Ostatnio z nim gadałem na ten temat, to mówi, że idzie z tego wyciągnąć nawet kilka stówek na miesiąc..

Bączeak

Posty: 26

 
Z pożyczek korzystam bardzo rzadko, może mi się zdarzyło przez ostatnie dwa lata pożyczyć coś koło 1K i to na krótki czas, po 3 miesiącach spłaciłem, także nie mam za dużego rozeznania.

woo_oow

Posty: 26

 
Właśnie dlatego nie lubię świąt, bo co roku oznaczają dla mnie pożyczki. Już nie pamiętam roku, żeby się udało kupić wszystkie rzeczy i zrobić święta bez zapożyczenia.

Lalka

Posty: 19