Kredyt na mieszkanie, jak wysoki?

Kredyt na mieszkanie, jak wysoki?

Hejka. Czy Waszym zdaniem program mieszkanie dla młodych jest przydatny? Udało się Wam z jego pomocą zaciągną kredyt hipoteczny dofinansowując wkład własny?

Zależy mi na Waszych doświadczeniach, podzielcie się nimi!

sertus34

Posty: 13

 
Cześć.

Jestem wdzięczny za Wasze wypowiedzi, które niezmiernie sporo powiedziały mi na temat jak wygląda kredyt hipoteczny dla młodych. Dzięki podpowiedziom opublikowanym na tym forum udało mi się znaleźć najlepszą nieruchomość i sfinansować ją kredytem z MdM.

Nargil

Posty: 25

 
Witam. Nie mam wątpliwości, że to właśnie program mieszkanie dla młodych będzie moją przepustką do nabycia pierwszego mieszkania.

Wspólnie z żoną planujemy taki zakup, a perspektywa otrzymania 10% dofinansowania jest bardzo kusząca. Planujemy potomstwo, więc możemy zyskać kolejne znaczne kwoty, dzięki powiększeniu rodziny. Sam o szczegółach MdM poczytałem tutaj: http://www.mdm.edu.pl.

Umber45

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Niczym szczególnym nie zaskoczył mnie rządowy projekt mieszkanie dla młodych, który wspiera osoby do 35 roku życia, które są zainteresowane zakupem mieszkania lub domu na rynku pierwotnym. Warto zaznaczyć, że istnieją pewne limity związane z metrażem mieszkania lub domu.

Fifeczek2

Posty: 15

 
Hej. Trudno dziwić się, że mieszkanie dla młodych to program, który cieszy się sporym wzięciem ze strony inwestorów. Wsparcie może być bardzo zróżnicowane, ponieważ w olbrzymim stopniu decyduje o nim wartość nieruchomości, którą zamierzamy nabyć. Co najmniej 10% dofinansowania to już mnóstwo, a będąc posiadaczem dzieci można zyskać jeszcze więcej, więc planując potomstwo warto to uwzględnić.

Cigerko

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy idealnym pomysłem byłby kredyt mieszkanie dla młodych. Niedawno spotkałem się z dawnym znajomym, który wykorzystał rządowe wsparcie do zakupu niewielkiego mieszkania i był niezmiernie zaspokojony z takiej formy wsparcia od państwa.

Ananasek

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Sam nie posiadam odpowiednich środków, aby kupić mieszkanie, ale zdecydowałem się, że wykorzystam program mieszkanie dla młodych. Tak czy siak planowałem 15-letni kredyt, a taki kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Teraz jestem pewien, że uda mi się zdobyć wymarzoną nieruchomość w centrum mojego miasta :)

Zlomex

Posty: 30

 
Dzień dobry.

Wydaje mi się, że program mieszkanie dla młodych jest atrakcyjny i sprawiedliwy dla wszystkich. Każdy może dostać 10% dofinansowania, a posiadacze dzieci mogą liczyć na nawet 15% lub 20% dofinansowania. Nie wydaje mi się, aby to było mało.

Madzia

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych od dłuższego czasu wydaje mi się atrakcyjną możliwością nabycia nieruchomości przez singli, bezdzietne małżeństwa oraz małżeństwa z dziećmi. W każdym przypadku pamiętajcie o tym, że młodszy z małżonków (lub po prostu singiel) nie powinien przekroczyć 35 roku życia. Czasami kredyty hipoteczne w ramach MdM są naprawdę bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Specjalista

Posty: 28