Sklep wędkarski

Sklep wędkarski

Mam pytanie odnośnie sklepu wędkarskiego w Warszawie. Potrzebuję namiary na taki, który ma również sklep w sieci.

Gumis

Posty: 12

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

yarofe

Posty: 17

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem mnóstwo dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę własne woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

Killer85

Posty: 20

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy znajdziesz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, dziś jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już dużo więcej od tamtej pory.

yaoks

Posty: 18

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, ale dużo z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. Przede wszystkim z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

wimerr98

Posty: 19

 
Ja łowię na swoje woblery rękodzieła. Jestem nimi usatysfakcjonowany.
Próbowałem też tych ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html. Są całkiem niezłe.

frutiser

Posty: 15

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

aehnop33

Posty: 20

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie znajdziesz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najbardziej były tam w promocji i kosztowały sporo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli dobre rabaty.

Tatusiek4

Posty: 17

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

mniszekkk5

Posty: 14

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, że łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

Ptaszyna

Posty: 19