fryzjer olsztyn żołnierska ??

fryzjer olsztyn żołnierska ??

Moja córka będzie miała niedługo 18. urodziny. Chciałbym odszukać jej fryzjera damskiego w Olsztynie, który sprawi, że nie zapomni tego dnia do końca swojego życia. Musi wyglądać jak księżniczka :)

verosss

Posty: 2

 
Słyszałam niezwykle idealne opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

frunet

Posty: 4

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezwykle miły personel, który określiłabym jednym słowem – fachowy. Błyskawiczne strzyżenie w porządnej cenie.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, niemniej jednak rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

F-Dertus

Posty: 13

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, która zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

Yuri20

Posty: 8

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

brygida

Posty: 8

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to niezwykle dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

Facio

Posty: 6

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

Pelo_er

Posty: 18