Szkolenie Kurs SIEMENS SIMATIC S7-300, znacie ?

Szkolenie Kurs SIEMENS SIMATIC S7-300, znacie ?

Jestem na etapie zmiany pracy. Muszę jednak podszkolić w wielu kwestiach z automatyki. Na początek szukam kursów w Gdańsku. Myślę, że zacznę od kursu podstawowego z programowania w języku scl dla siemens simatic s7 1500.

mniszekk

Posty: 5

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bo siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się znaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

Acclaim

Posty: 20

 
Od dawna już myślałem, żeby uporządkować sobie wiedzę i nauczyć się czegoś nowego dodatkowo. Interesuje mnie jednak tylko jakiś sprawdzony kurs programowania siemens simatic s7 1200.

Odi

Posty: 28

 
Wszystkim zainteresowanym polecam tego trenera i to szkolenie z siemens simatic s7 1500 http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-scl-siemens-simatic-s7-1500/. Jestem niezmiernie zaspokojony. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Duża ilość praktyki. Super zajęcia w Katowicach.

Meryk87

Posty: 11

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym bardziej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

humter

Posty: 16

 
Tego typu kursy nie należą do tanich. Ale tak jak już tu ktoś pisał, są super pod kątem praktyki. Nawet gdybyś przeczytał mnóstwo książek w temacie sterowników przemysłowych, to nie nauczysz się programowania siemens simatic s7 1200 bez ćwiczeń. Ukończyłem dwa szkolenia w Warszawie i nie żałuję wydanych pieniędzy.

propek1

Posty: 8

 
Dodałbym jeszcze technikę napędową i tia portal. Bo to też jest teraz całkiem dobry kurs do skończenia, jeśli chodzi później o znalezienie dobrego etatu. W Warszawie masz sporo ofert.

maarcusKing

Posty: 8

 
A może polecasz jakąś konkretną firmę? Mam na myśli szkolenie stacjonarne. Nie wyobrażam uczyć się z Internetu, bo to nie ma żadnego sensu. Równie dobrze mogę kupić sobie książkę. Zależy mi na praktyce, a w domu przecież nie poćwiczę sobie na sprzęcie, bo go nie mam :D Jak coś, czekam i pozdrawiam wszystkich.

labuh

Posty: 11

 
Z góry dziękuję, bowiem jakoś w szukaniu opinii i dobrych ofert nie jestem najlepszy :D Teraz kończę szkolenie z Technika napędowa TIA Portal, ale chciałbym rozszerzyć wiedzę o systemy bezpieczeństwa. Mam nadzieję, iż po takich kursach nie będę miał problemu ze odszukaniem porządnej pracy. Jak myślicie?

klusek56

Posty: 10

 
Gdybym był pewien, że to naprawdę dobre szkolenie, sam bym się zdecydował. Niestety jakoś żaden program zajęć dotyczących safety tia portal nie bardzo mnie zainteresował. Trochę o tym wiem, więc mam pojęcie, czego należy szukać.

Pikusiński

Posty: 4